Yazlık Kiralama

23:41 Tatil Evlerim 0 Comments


Malumunuz yazlık ev sahibi olmak hele bir de henüz oturduğunuz evde bile kiracı iken imkansız görünmekte. Yazlık kiralama seçeneği otomatik olarak gündeme gelmektedir bu durumda.

Ülkemizde değil ama yurt dışında sıklıkla gördüğümüz o tatlı emeklilerden olamıyoruz biz maalesef. Biz emekli ikramiyesiyle dünya turuna çıkanlardan hiçbir zaman da olamayacağız kabul edelim. Biz ancak o da şanslı ve tutumlu olduysak çalışırken emeklilikte kira ile uğraşmayalım diye belki kafamızı sokabileceğimiz bir ev alabileceğiz. O bahçesinde sebze yetiştireceğimiz, çoluğu çocuğu, torunu torbayı ağırlayacağımız bir tatil evimiz hiç olmayacak. Biz evlatlarının tatilden dönen yollarını kafasını sokabildiği evde bekleyenler olacağız en fazla. Olay yeteri kadar gerçekse şimdi çözüme geçiyorum.
Bu hayalin gerçekleşme ihtimali var tek bir farkla. O ev bizzat bizim olmak zorunda değil. Yani tapusu üstünüze olmadan da bu hayali gerçekleştirebilirsiniz. Hemen nasıl olduğunu anlatıyorum.
Tatil evlerim sitesi zerinden tatil yapmak istediğiniz bölgeyi seçiyorsunuz. Nokta atışı bir lokasyonunuz varsa ne mutlu size zaten. Seçiminiz daha hızlı olacak demektir. Beğendiğiniz evi belirtip rezervasyon oluşturuyorsunuz ve kiralama işlemini tamamlamış oluyorsunuz. Günlük, haftalık, aylık ve sezonluk kiralama seçeneklerinden sizin için uygun olanı seçmeniz yeterli olacaktır. Elbette bu alternatif sadece emekliler için değil. Otel temposundan sıkılan ve rahat aynı zamanda özgür bir tatil yapmak isteyen herkes için geçerlidir. Sadece tatiliniz nasıl geçirmek istediğiniz kafanızda belirleyeceksiniz ve web sitemize gelerek o muhteşem evlerden birine tatiliniz boyunca sahip olacaksınız.
Kadınlarımızın çoğu bari tatilde rahat edeyim derler. Ama otel ortamında da bu rahatlık sadece yemek yapmamaktan ibaret olarak kalır. İşte tatil evinizde isterseniz yardımcınızla ya da bizim size temin edeceğimiz bir yardımcı ile tadı damağınızda kalacak rahatlıkta ve konforda bir tatil geçirebilirsiniz. Tatil evlerim ayrıcalığıyla web sitemiz üzerinden edineceğiniz tatil evi gördüğünüz görsellerin birebir aynısı olacaktır. Seçimlerinizi yaparken evde bizzat geziyor gibi olduğunuzdan emin olunuz. Muhteşem bir tatil için otel ve pansiyon aramaya son verip ev seçimine başlasanız iyi olur.
İyi tatiller o zaman.

0 yorum: