Rahat Tatil

09:03 Tatil Evlerim 0 Comments


Yorgunluğun adını tatil koymuşlar anne sözünü bir taraf edecek bir siz ile geliyoruz size “ Rahat Tatil”. Tatilcilerin henüz dönüş yolunda başlayan off yoruldumlarına bir son veren tatil evi kiralama alternatifinden bahsediyorum. Bunu yaparken size iki farklı tatilden bahsedeceğim. Ayrımını siz yapar arasınız bizi.

Topu topu 5 gece 6 gün yapacağınız bir tatil için ilk olarak arayışa başlayacaksınız. Sahili, havuzu, güvenliği, çocuk kulübünün varlığı, reviri, doktoru, oda sıtması ve soğutması, gece eğlence saatleri, yarım pansiyon, tam pansiyon, ultra her şey dahil gibi yüz tane kriterinize uygun aynı zamanda da cebinize uygun (?) bir otel bulacaksınız. Tatiliniz başladığında otele öğleden sonra giriş yapacaksınız. Biraz dinlendikten sonra koşturmaca ile havuzun ya da denizin tadını çıkarmak isteyeceğiniz için plaja doğru yola çıkacaksınız. Beğenmekte zorlanacağınız hele bir de sezonu ise bulmakta zorlanacağınız bir şemsiye ve şezlong arayacaksınız. Yiyeceğiniz ya da içeceğiniz şeyler paralı mı değil mi tasası ile kendinizi dizginleyerek yüzme işlemini tamamlayacaksınız. Haydi odaya. Hazırlanıp yemeğe gitmeniz lazım. Sıraya gireceksiniz. Erken geçtiyseniz yemek bölümüne sıra vardır. Geç gittiyseniz sıra beklememek için kalan sınırlı çeşit ile doyacaksınız. Oradan mini club koşturmasına. Çocuklar uyudu biz bir nefes alalım diyeceğiniz anda bir bakacaksınız ki çocukları bırakamıyorsunuz. Önemli değil dediniz. Sabah oldu haydi kahvaltı sırasına aman yine sıra. Geçiyorum bu kısmı. Geliyorum ikinci alternatife.
Pikniğe gider gibi çıkacağınız evinizde yanınızda sadece bavulunuz var. Ulaştığınız evin önünde sizi bekleyen evi anlatan ve anahtarı teslim eden bir görevli. Eve girdiğiniz. Hafif bir dinlenme yerleşme sonrası sadece size ait olan bir havuza istediğiniz yerinden girdiniz. Acıktığınız saatte konum açısından elverişli olan tatil evinizin yakınlarından bir yemek söylediniz kapınıza geldi. Yediniz. Canınız dışarı çıkmak istedi gittiniz gezdiniz. Evinizde gibi 5 gece 6 gün hayatınızı sınırlar ve sıralar olmadan doyasıya yaşadınız.
Rahat tatil arayanların ömründe bir kere bile olsa yaşaması gereken ayrıcalıklı bir alternatifte bahsediyorum. Tatil evi kiralamak için hala geç kalmadınız. Tatil evlerim sitesi memnuniyetle ağırlayacaktır.

0 yorum: