Datça Tatil Evi Kiralama

13:57 Tatil Evlerim 0 Comments


Datça otelleri, Datça pansiyonları diye bayram öncesi çılgınlar gibi arama yaptığınızın farkındayız. Üzgünüz ama biraz beyhude bir çaba içerisinde bulacaksınız bir süre sonra kendinizi.
Yazlık tatil evi kiralama konusunda ne kadar kararsız olabileceğinizin de farkındayız. Sorun yok. O konudaki fikir karmaşanızı da gidereceğiz. İlk olarak otel rahatlığı diye bir şey olduğuna inanıyorsunuz. Yemek hazır, içecekler hazır, çarşaf değişme yok, çamaşır yıkama yok gibi artıları var. Yemek için sıraya girmek ya da şık ya da spor kıyafet değiştirmek, kalabalık sezonda masa bulmak ya da masa beğenmek, zamanında inmediyseniz yemeğe kalanlarla yetinmek gibi şeyleri es geçiyorsunuz.
Biz diyoruz ki; kahvaltıyı ailenizle ya da sevdiklerinizle hazırlayın, mutlu bir şekilde kendi sofranıza oturun, yapacağınız tek bekleme çayı doldurmakla görevli kişinin gönlünün olması olabilir, ev ortamında bir tatil sabahı diyoruz yani açık açık. Seçimleriniz doğrultusunda havuzlu, site içi ya da müstakil gibi tercihlerinize göre bulunduğunuz yerden en fazla yararı alabilirsiniz. Şezlong kovalamadan, kalabalık olduğu için girmekten vazgeçmediğiniz bir havuz olsun siz de istersiniz öyle değil mi?
Tatil evlerim sitesi içerisinde konaklamak istediğiniz lokasyona ait birden fazla tatil evi bulabiliriniz. Nasıl bir tatil yapmayı önceden net olarak planladıysanız detaylı arama ile nokta atışı tatil evinizi bulabilirsiniz. Konum, havuz olup olmaması, şehir merkezine yakınlığı, denize konumu, dağa konumu, evde konaklayacak kişi sayısı, tek katlı ya da fazla katlı oluşu, oda sayısı, banyo sayısı gibi kriterler içerisinden seçimler yaparak size uygun olan evleri görüntüleyebilirsiniz. Göreceğiniz tüm resimler bire bir çekim olup, geldiğinizde sizi hüsrana uğratmayacağına bizzat biz kefiliz. Beğendiğiniz ve tatilinizi geçirmeye karar verdiğiniz evi seçerek rezervasyon oluşturarak tatilinizi satın almış oluyorsunuz. Tatil zamanı sizi kapıda karşılayacak olan arkadaşlarımız anahtar teslim ve en fazla 15 dakikanızı alacak prosedür işlemlerini yerine getirip iyi tatiller geçirmenizi dileyeceklerdir.
Datça gibi özellikle sezonunda doluluk oranını zorlayan tatil beldelerinde hem aradığınızı tam olarak bulmayıp hem de dünya para vermek zorunda kalmadan tatil yapmanın yolu Tatil Evlerimden geçer.


0 yorum: