Bodrum Bodrum

13:14 Tatil Evlerim 0 Comments


Nasıl anlatsam nerden başlasam
Bodrum Bodrum Bodrum Bodrum

Duygu biraz duygu bütün isteğim buydu
Biraz deniz biraz uyku bütün isteğim buydu
Bodrum Bodrum Bodrum Bodrum

Nasıl anlatsam nerden başlasam
Kaç kişiydik o zaman bak kaç kişi kaldı simdi
Bodrum Bodrum Bodrum Bodrum

Bir zamanlar aşık olmuştum
Ama simdi ismi neydi unuttum
Bodrum Bodrum Bodrum Bodrum


Elbette size birkaç şarkı sözü yazmak için burada değiliz. Mevsimi çoktan geldi Bodrum’un. Treni kaçırmış sayılmazsınız. Muhteşem Bodrum gün ve gecelerinden hatta saatlerinden mahrum kalmanıza gönlümüz elvermez kesinlikle. Sizin için muhteşem planlarımız var. Evet, yanlış duymadınız. Oturduk ve sizin için tatil planları yaptık. Size sadece dahil olmak kaldı.
Tatil Evlerim olarak Bodrum da bulunan tatil yapılabilecek en güzel evleri ve villaları sizler için topladık ve sizlerin hizmetine hazır hale getirdik. Bodrum’un en nezih yerlerinde sizler için en uygun olan evleri bulduk ve sizleri beklemesi için portföyümüze dahil ettik.
 Siz ne yapıyorsunuz?
Tatil Evlerim sitesine geliyorsunuz. Arama seçeneğine Bodrum yazıyorsunuz. Önünüze gelecek olan evlerin içerisinden hayalinizi seçiyorsunuz. Burada bilmeniz ve unutmamanız gereken şey o ev sizin olmayacak kısa süreli tatilinizi ev rahatı ortamında gerçekleştirmeniz için sunacağımız bir seçenek olur sadece. Aklınızın kalacağından emin olduğumuz için bu açıklamayı yapma gereği duyduk sadece. Seçeceğiniz evin tüm özelliklerini siz belirliyorsunuz. Denize yakın mı olsun? Ormanlık bölge mi olsun? Havuzu olsun mu? Site içinde mi olsun? Kısacası tatilinizi siz kurguluyorsunuz bizde geçin işte hayaliniz bu ev diyoruz. Kimse erken kahvaltı diye sizi sabahın köründe kaldırmıyor. Havuza giriş çıkış saati diye bir şey yok. Hayat kendi evinizde gibi ama tatilde devam edecek sadece. Muhteşem Bodrum günleri için yine bizi tercih edeceğinizden biz çok eminiz. Mükemmel tatil yoktur şuna da katlanalım canım demeden ev ortamında çevrenizi kendinizin belirlediği harika bir tatil sizi bekliyor olacak. Bodrum kiralık tatil evi denilince üstümüze isim tanımıyoruz. Biliyoruz ki siz de bizimle tanıştıktan sonra tanımıyor olacaksınız. Biz sizi bekliyoruz siz hala neyi bekliyorsunuz?

0 yorum: