Gümüşlük Kiralık Tatil Evi

03:12 Tatil Evlerim 0 Comments


Adını hep magazin programlarından duyduğunuz ve belki de sizin için zor bir ihtimal gibi görünen Bodrum Gümüşlük te tatil yapmaya ve bunu yaparken ev ortamında olma fikrine ne dersiniz? Gümüşlük Kiralık Tatil evi denildiği zaman akla gelecek en güvenilir isim Tatil Evlerim bu konuya da el atıyor ve sizin için muhteşeme güzellikte tatil evleri kiralama fırsatı sunuyor.
Denizi temiz olsun, yeşil ve mavi bir arada olsun istiyorsanız evet tercihiniz doğru. Muğla iline bağlı Bodrum ilçesinin bir semti olan Gümüşlük bu konuda ayrı bir yere sahip. Bodrum merkeze geldikten sonra ister kendi aracınızla isterseniz de 15-20 dakikada bir hareket eden minibüslerle hızlı ulaşım sağlayabilirsiniz. Dağ yamacında bulunan Gümüşlük hem berrak denizi hem yeşilin en güzel tonuyla fazlasıyla ilginizi çekecek bir yerdir. 


Böyle bir yerde otel ya da pansiyon arayışına girmeden hemen önce yapmanız gereken Tatil Evlerim sitesine uğramak olmalıdır. Tatilinizi geçirmek istediğiniz birebir fotoğrafları çekilmiş tatil evleri arasından konaklayacak kişi sayısı ve tatiliniz il ilgili diğer kriterlerinizi seçerek size uygun ev için uygunluk durumu kontrolü yapmanız gerekir. Her detayı ayrıntısı ile belirtilen evlerden yaptığınız seçim doğrultusunda tatilinizin zamanına uygun olanı için rezervasyon yaptırarak işleminizi tamamlıyorsunuz.
Tatil Evlerim aracılığı ile yapacağınız tatilin tadı damağınızda kalacak. Konaklama saatlerinize göre tatil evinizde sizi karşılayacak olan arkadaşlarımız ev hakkında genel tanıtım ve bilgilendirme yaptıktan sonra konaklayacak kişilerin kimlik bilgileri ile sözleşmenizi oluşturup prosedür kısmını tamamlıyor. Ev sahiplerinin belirlediği standartlar dahilinde belli bir limite kadar elektrik ve su faturalarını karşılama görevini de biz üstleniyoruz. Aşılan limitlerin karşılığını sadece siz ödüyorsunuz.
Ayrıcalıklı ve özel bir tatiliniz olun ve tüm bunlar ev ortamında olsun istiyorsanız Tatil Evlerim sizin için en doğru adres olacaktır. Havuzlu, denize yakın, dağ yamacında nerede nasıl bir tatil hayal ediyorsanız sizin seçimleriniz uygun her çeşit evi sistemimizden bulabilirsiniz. Ailenizle ve sevdiklerinizle geçireceğiniz muhteşem bir tatilin tadını doya doya alacağınızdan eminiz. Kiralık tatil evi demek Tatil Evlerim demek.

0 yorum: