Didim Tatil Evi Kiralama

03:48 Tatil Evlerim 0 Comments


Bayrama sayılı günler kala hala bir tatil senaryosu oluşturamayanlar için Didim Tatil Evi Kiralama seçeneğini gururla sunuyoruz.
Didim Belediyesinin Didim için sloganı “en güzel gökyüzünün altındaki en güzel yeryüzü” dür. Haksız da sayılmazlar. Altınkum, Akbük, Apollon Tapınağı, filozofların şehri Milet, Bafa Gölü, Akköy, Tavşanburnu Tabiat Parkı ve daha sayılabilecek yüzlerce güzellik buradadır. Didim de tatil yapacak olanların mutlaka görmesi gereken yerleri sıraladık. Altınkum’un adı üstünde kum özelliklerinden ve muhteşem denizinden, mavi bayraklı oluşundan falan bahsetmedik.
Didim tatil evi kiralama kararını hala veremediyseniz sizlere sunacağımız ayrıcalıklardan biraz daha bahsedelim.  Otellerde olduğu gibi belirli saatlerde yemeğinizi yemek, bir plaja inmek için ayrıca hazırlıklar yapmak, şezlong ve şemsiye kovalamak gibi dertleriniz olmadan tatil yapacaksınız. Aman parasını verdim dibine kadar yararlanayım deyi otelin 4 duvarı arasına sıkışmadan kendinize ait planlar yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey tatil evlerim sitesine girerek tatil yapacağınız konumu seçmek olacak. Sizin için uygun olan tarihleri de ekstra seçerek o dönemde uygun olan ve sizin istediğiniz konumdaki ev ve villadan seçim yapabilirsiniz. Size sunulanı değil tercihlerinizi belirleyebilirsiniz. Sahile yakınlığı, merkeze yakınlı, havuzlu olup olmayacağı, site içerisinde olup olmaması, hastane ve ulaşım yerlerine mesafesi gibi arayabileceğin tüm kriterleri seçerek istediğiniz evi kendiniz için rezerve edebilirsiniz. Bir otel de bir ailenin konaklayacağı ücrete birden fazla aile bir arada aklınızdan çıkmayacak adı damağınızda kalacak bir tatil yapabilirsiniz. Seçtiğiniz ev için rezervasyonunuz oluşturmanız ve sizin ile hızlı iletişimin kurulmasını beklemekten başka bir şey yapmıyorsunuz.
Tatil evini kiraladığınız tarihte sizi evinizde bekleyen arkadaşlarımız tarafından karşılanacaksınız. En fazla 10 dakika sürecek prosedür işlemlerinden sonra( kontrat, konaklayacak kişilerin kimlik bilgileri, depozito ve ev tanıtımı) sizi tatilinizle baş başa bırakacağız. İzmir, Bodrum, Fethiye, Aydın, Köyceğiz, Antalya, Alanya, Marmaris gibi Türkiye’nin en güzel tatil beldelerinde hayalini kurduğunuz evlerde tatil yapmak hiç bu kadar kolay olmayacaktır. Siz tatilinizin tadını çıkarırken bizler sizlerin mutluğundan aldığımız şevk ile bir sonraki tatiliniz için daha güzel lokasyonlarda olacağız.

0 yorum: