Kiralık Yazlık Ev

23:45 Tatil Evlerim 0 Comments


Yaz tatilinin başlangıcının bu sene Ramazan Bayramına denk gelmesi ile tatil planları çok önceden yapılmaya başlandı. Otel rezervasyonu için ge kalanlara kiralık yazlık ev seçeneğinden bahsetsek hala geç kalmamış oluruz.

Erken tatil rezervasyonu seçeneklerini kaçıranlar mecburen konaklayacakları bir otel ya da donanımsız bir pansiyon yerine alternatif arayışındalar. Durum bu olunca yazlık günlük kiralık ya da haftalı kiralık tatil evi konusu değerlendirmeye alınır. Aslına bakarsanız bir kere yazlık kiralık ev seçeneğini değerlendirdiğinizde  bundan sonra otel arayışınız olmayacağını biz biliyoruz. Sonuç olarak tatil dinlenme ve keyifli zaman geçirme amacıyla yapılan bir etkinliktir. Erken kahvaltı, geç kahvaltı, plajda hem istediğiniz yeri hem de boş yeri bulma, koştur koştur denizden ya da havuzdan odaya geçme, tek odada duş sırası bekleme, akşam yemeğine giyim kuşam hazırlanma, gece etkinliklerine madem para verdim diye zorunlu katılma gibi bir sürü zorlama söz konusu. Ama ev ortamında yapacağınız tatilde sevdiklerinizin sesiyle kahvaltı hazır diye uyanmak, dilediğiniz saatte dilediğiniz şekilde havuz ve denizden yararlanmak, derin bir sessizlik ile dinlenmek, duyacağınız tek gürültünün sevdiklerinizin yapacağı sesler olması gibi çok başka ayrıcalıkları var.
Kiralık yazlık ev seçeneklerinde dilediğiniz konumdan konaklayacağı kişi sayısı ile birebir çekim olan evlerden kendi kriterlerinize uygun olanı belirleyeceksiniz. Denize yakınlık, havuzlu olup olmaması, kat sayısı, yatak sayısı, duş sayısı, merkeze yakınlık, ulaşım noktalarına yakınlık gibi size özel kriterler içerisinden seçimler yaparak en aza indirgenen sayıyla evlere bakacaksınız. Doğru olan seçimi konaklama yapacağınız tarih açısından değerlendirilmesi için rezervasyon sürecine geçeceksiniz. Sizin talep ettiğiniz zamanlarda uygun olan ev için konaklama süresi belirleyip tatilinizi nasıl geçireceğinizi hayal etmeye başlayabileceksiniz. Bir ailenin bir otelde yapacağı tatil ücretine sevdiklerinizle geçirebilecek kalabalık bir tatil seçmiş olacaksınız.
Tatil Evlerim, Marmara, Ege ve Akdeniz bölgesinin nadide tatil beldelerinin tamamında sizler için uygun konaklanabilecek haftalık kiralık ve günlük kiralık tatil evlerinin teminini sağlamaktadır. Özel olacak bir tatil için unutulmayan zamanların hayalini siz kuracaksınız biz size nerede yaşayacağınız sunacağız. Siz seçeceksiniz biz de kapıları açıp sizleri bekleyeceğiz.

0 yorum: