Antalya Kiralık Tatil Evi

03:01 Tatil Evlerim 0 Comments


Akdeniz’in muhteşem denizinden ve kumundan yararlanmak isteyenlere, otel disiplininden sıkılıp evimin rahatında tatil yapmak istiyorum diyenlere akıl almaz bir teklifle geliyoruz. Adı Antalya Kiralık Tatil Evi.
Tatil deyince insanın aklına otomatik olarak Antalya, Antalya deyince de akla şatafatlı oteller gelmekte. Ulaşım konusunda sıkıntı yaşatmıyor gibi görünse de hava alanına en yakın tatil adresinin 40 km uzakta olması aktarma ya da servis arayışına sürüklemekte insanı. Ülkemizin Doğusundan tatil yapmak için gelecek olanların ise ya haftanın belirli günlerinde sefer bulabiliyor olması ya da hiç bulamadığından aktarma ile ulaşım sağlaması gibi bir zorunluluk var. Tüm bu hengameyi çekmeye değer bulsanız dahi Antalya da otellerde kendinizi ülkenizde değil de başka ülkeden bir turist gibi hissetmeniz aşırı yüksek ihtimaller arasında. Antalya’nın özellikle yabancı turistler bakımından ağırlığı gözle görülür ve elle tutuşur bir gerçek. Tüm bunlara ek olarak yabancı turisti daha çok cezbetmek amacı ile yapılan aktiviteler bizim aile yapımıza pek de bir uyuşmuyor. Tamamını kabul ettiğini varsayarak, bir hafta ya da on beş günlük tatil hakkınız yetişmeniz gereken kahvaltı ve yemek saatleri, havuz başında şezlong kovalamak gibi aksiyonlar ile geçiştirmeyi uygun görmeyeceksinizdir.  Dolayısıyla ya daha butik aile pansiyonlarını ya da farklı alternatifleri düşünmek gerekiyor.
İşte size mükemmel bir alternatif. Hayalini kurduğunuz, önünde deniz, arkasında Torosların yeşil manzarasında kendi aileniz ve sevdikleriniz ile tatil yapmak ister misiniz?  Bizce de istemelisiniz. Tatil evlerim size diyor ki konaklamak ve tatil yapmak istediğiniz kişi sayısını belirleyin, buna bağlı olarak tatiliniz geçirmek istediğinizin yeri belirleyin ve sitemize giriş yapın. Paylaştığınız bilgiler ile önünüze gelecek evler arasından seçim yapın. Evler için sunulan görseller birebir aynıdır. Beğendiğiniz tatil evi için konaklama yapacağınız tarih aralığını girip müsaitliğinin teyidini aldıktan sonra işlemleriniz için sizinle iletişime geçilecek ve rezervasyonunuz tamamlanacaktır.
Ev ortamında, tadı damağınızda kalacak muhteşem bir tatil için Tatil Evlerim içerisinde bulunan muhteşem villa ve rezidanslara bakmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.
Seneye görüşmek üzere diyerek ayrılacağınızdan biz eminiz.

0 yorum: