Villada Tatil

03:14 Tatil Evlerim 0 CommentsEvet, arkadaşlar bu sene o otellerin soğuk ve kasvetli ortamlarına girmeden villada tatil yapıyoruz. Hemen nasıl olduğunu anlatmaya başlayalım.
Bir villa sahibi olmak maalesef günümüz ekonomisinde herkese kısmet olamamakta fakat neredeyse birçok insanın hayali olmaktadır. Bu durum için sizlere kendi villanız gibi yaşayabileceğiniz tatil villaları temini hizmeti sağlamaktayız. Villada tatil yapmak fikri çok büyük bütçeler gerektiriyor gibi görünse de aslında hiçte öyle değil. Evinizde geçireceğiniz zaman içerisinde yapacağınız masrafı tatil evinizde yaparak otel konforunda tatil zamanları geçirebilirsiniz.
Tatil Evlerim internet sitesi üzerinden tatil yapmak istediğiniz lokasyonu belirleyerek işe başlıyorsunuz. Uygun bulduğunuz lokasyondaki kişi sayısı, havuz, denize yakınlık gibi kriterlerinizi belirleyerek sizler için uygun olan tatil villanızı belirliyorsunuz. Belirlediğiniz villanın tatil için ayarladığınız zaman dilimi içerisindeki uygunluğunu da belirleyip rezervasyon oluşturuyorsunuz. Villa sahibinin isteği doğrultusunda ya sizin ile onun iletişimini sağlıyoruz ya da bizzat biz rezervasyonunuzun teyidini alıyoruz. Bu aşamadan sonrası tamamen sizin çantanızı hazırlamanız ve tatil için belirlediğiniz adrese gelmeniz ile son bulacaktır.
Siz gelmeden önce tatil villanız temizlenip sizin için hazır hale getirilmektedir. İsteğiniz doğrultusunda tatiliniz boyunca size yardımcı olacak personellerin temini ya da süre içerisinde günlük ya da haftalık olarak temizlik işleriniz yapacak personellerin bulunması konusunda da yardımcı oluyoruz.
Kendi eviniz gibi konaklayacağınız hatta misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz tatil villaları hayalinizin gerçekleşmesi için ilk adımın bu olmasını sağlıyoruz. Sadece konaklayacak olanlar için değil. Villa sahibi olanlarında atıl zamanlar içerisinde boş kalan yazlık evleri için misafirler temini sağlıyoruz. Otellerin size sağlayacağı avantajlar kadar uyulması gereken kurallar bütünü de olduğunu bilerek sizlerin ev ortamında sevdikleri ve ailesiyle geçirebileceği zamanlar oluşturmak içindir tüm çabamız.
Tatil Evlerim, Antalya kiralık villa, Bodrum Kiralık villa, Marmaris kiralık villa, Alaçatı Kiralık villa gibi Türkiye’nin en gözde tatil mekanlarında ev rahatlığında tatil geçirmeniz için kiralık villa ve kiralık tatil evi seçenekleri ile sizlere alternatifler oluşturmaktadır. Henüz tatil planı yapma aşamasındaysanız ve otellerin kısıtlı imkanlarından sıkıldıysanız sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

0 yorum: