Bodrum Kiralık Villa

04:29 Tatil Evlerim 0 CommentsTatili Ege’nin en gözde yerlerinden biri olan Bodrum’da yapmak isteyenler için farklı bir alternatif sunuyor ve Bodrum Kiralık Villa seçeneği ile onları tanıştırmak istiyoruz.
İlk etapta özellikle bayan tatilciler için evden ne farkı var sorusunu çağrıştırsa da evinizin bir villa olmadığını söylemek istiyoruz. Çoğunluk kesimin önünden hayalini kurarak geçirdiği son derece konforlu villalarda sizin eviniz gibi tatil yapma şansına sahip olun istiyoruz. Sanırım ilk olarak otel mi yazlık ve mi sorusuna net cevap almak gerekiyor bu konuda. Otellerin size sağlayacağı tek bir odayı tatil evi size kocaman bir evde sağlayacaktır. Hayatınızın tatil olan kısmını bir koşturma içerisinde değil kendi belirleyeceğiniz sınırlar içinde yaşamanızı sağlayacaktır. Kahvaltı saati, yemek saati, havuz başı ekstraları, havuz saati, şezlong arama telaşı gibi keşmekeşler olmadan kendi evinizde tatil yapmanın ayrıcalığını sunacak tatil evleri size.
Bodrum diyoruz. Gümbet, Torba, Kumbahçe, Yalıkavak, Gündoğan, Türkbükü, Bitez. Bu isimler sizin magazin programlarında iç geçirerek baktığınız yerler olmasın. Bodrum’da bir villada kendinize uygun gördüğünüz konforda tatiliniz yapın istiyoruz. Site içerisinde ya da müstakil, ortak havuzlu ya da bireysel havuzlu, balkonlu ya da balkonsuz, denize yakınlığını sizin belirleyeceği tatil evlerinde konaklayın ve bir koşturmaya dahil olmadan kendi tatil çizgileriniz kendiniz yönetin istiyoruz.  
Bir ailenin otel konaklaması yapabileceği bütçeler ile birden fazla ailenin kalabileceği ve sımsıcak bir mutluluk ile ayrıcalığı bir tatili yapmak sizin de hakkınız. Konaklayacak kişi sayısını kafanızda belirliyorsunuz. Bu sayıya göre tatil yapmak istediğiniz lokasyonu seçerek sizin için uygun olan villayı seçiyorsunuz. Tatil döneminizi girdiğiniz tatil evlerim sistemi üzerinden evin o dönem için uygunluğunu teyit ettikten sonra rezervasyonunuzu oluşturuyorsunuz. Tatil evlerim sizin için villa sahibi ile irtibata geçerek kiralama işleminizin gerçekleşmesini sağlıyor. Villa sahibi yetkili olarak bizi uygun görmüş ise tatil evinizin kiralanması için biz size etsek sağlıyoruz. Size sadece tadını çıkaracağınız mükemmel zamanlar için çanta hazırlamak kalıyor.  Muhteşem bir tatilin altında imzamız olmaktan duyduğumuz mutluluk ile sizlere her daim fayda sağlamaktan feyz alarak çalışmalarımıza devam etmekte olacağız.

0 yorum: