Bodrum Günlük Kiralık Evler

09:57 Tatil Evlerim 0 Comments


Tatili için Bodrum’u düşünenlere otel ya da pansiyon dışında farklı bir alternatif ile yani Bodrum Günlük Kiralık Evler evler seçeneği ile geliyoruz.
Ege’nin en gözde tatil beldesi olan Bodrum da sezonunda tatil yapmak hem oldukça para isteyen hem de yer bulmakta zorlanmanıza sebep olması ile sizi zora sokacaktır. Tatil sezonun yaklaşması ve buna iki dini bayramında tatil zamanına denk gelmesi eklenince erken rezervasyon otellerinde bile fiyatların uçtuğunu buna rağmen de yer kalmadı haberlerinin yayıldığını okumaktayız. Genç tatilcilerin sırtlarına aldıkları bir çanta ile geze geze tatil yapma şansları var. Fakat aileler için durum daha farklı. Konaklayacağı bir yer bulmak onlar için maalesef çözüm değil. Odaların durumu, otelin kalabalıklığı, yüzme havuzlarının sayısı ve durumu, yemekler gibi çok fazla kriteri incelemeleri gerekiyor. Ve mutlaka bunların birinden taviz vermeleri gereken seçenekler ile karşılaşıyorlar. Bu durumu tamamen ortadan kaldıracak bir seçenek sunuyoruz sizlere.
Bodrum da günlük kiralık ve haftalık kiralık evler ve villalar alternatifine buyurun hep beraber bir göz atalım. İki çocuklu bir ailenin çocuklarının yaşlarını beyan ederek ücretsiz yararlanabilecekleri 3 ya da 4 gecelik bir otel tatili fiyatını ev ortamında iki aile konaklama sağlayabilirsiniz. Tatil evlerimin size sunduğu ev ve villa seçenekleri arasından öncelikle konaklamak istediğiniz lokasyonu belirliyorsunuz. Bu lokasyonda karşınıza çıkacak olan evlerden beğendiğiniz bir tanesinin sizin tatil zamanınınız da uygunluğuna bakıyorsunuz. Fotoğrafları tamamen birer bir olarak çekilmiş evlerden sizin için en uygunu seçip tarihlerinizi belirledikten sonra evin o tarihlerde uygun olması durumunda rezervasyon oluşturuyorsunuz. Ev sahibi eğer yetkiyi bize devretmiş ise biz sizinle iletişime geçerek belitmiş olduğunuz tarihler içerisinde tatil için onayınızı oluşturuyoruz. Eğer ev sahibi hakkını bize devretmemiş sadece sitemiz bu anlamda aracı olarak kullanmışsa sizin mal sahibi ile aracılığınız sağlıyoruz.
Mükemmel bir tatili kendi kriterlerinize göre belirlediğiniz hayal bile edemeyeceğiniz lüks bir villa da yapmak isterseniz Tatil Evlerim sizin için en güzel lokasyonlardan en muhteşem manzaralı villaları ile tatil evi kiralama hizmeti sunmaktan mutluluk duyacaktır.

0 yorum: