Bodrum'da Haftalık Kiralık Evler

01:35 Tatil Evlerim 0 CommentsTatil zamanlarınızı belirlemenin hemen arkasından yapılacak ilk iş,o süreler içerisinde konaklayacak yer bulmak ve seçmek olacaktır. Biz size otel ya da pansiyon dışında kalan alternatif olan Bodrum’da haftalıkkiralık evlerden bahsedeceğiz.
Bodrum hepimizin bildiği gibi ülkemizin en nadide tatil beldelerinden biri. Konumu ve tarihi dokusuyla oldukça ayrıcalıklı ve bu ayrıcalığı her geçen gün daha da yoğun olarak artış göstermektedir. Yerli turistler kadar yabancı turistler için de oldukça talep görmektedir. Dolaysıyla özellikle tatil dönemlerinde erken rezervasyon yaptırmadıysanız konaklayacağınız yerlerin seçimi sizin elinizde olmadan çok daha kısıtlı kalabilmekte hatta yer bulamayıp başka bir yön çizmek durumunda kalabilmektesiniz. İşte bu durum için en önemli ve avantajlı seçenek haftalık tatil evi kiralamak olacaktır. Bu konuda kendi içerisinde oldukça özen ve hassasiyet içermektedir.
Tatil evlerim olarak biz sizlere farklı lokasyonlara ve farklı alternatifleri ürün tatil evleri sunuyoruz. Yaptığımız iş ev sahipleri ile sizin aranızda aracılık yapmaktır. Ev sahibi kendisi ile iletişim kurulmasın istiyorsa da muhatabınız tamamen biz oluyoruz. Peki, biz ne yapıyoruz?
tatil evleri üzerinden yerini detaylı olarak seçebildiğiniz tatil evlerinden size seçenekler sunuyoruz. Tüm detayları fotoğraflandırılmış, tüm bilgileri detaylı olarak sizlere sunulmuş olan evlerden istediğinizi seçip konaklamak istediğiniz zaman aralığında ki uygunluğunu kontrol ediyorsunuz. Belirlediğiniz zaman dilimlerinde uygun olan seçtiğiniz ev için rezervasyon oluşturuyorsunuz ve üyelik işlemleri ile rezervasyonunuzu tamamlıyorsunuz.
Tatil evi kiralamanın avantajları nelerdir?

Öncelikle bilin isteriz ki tatil evi demek ev ortamında tatil yapmak demektir. Yani otellerde olduğu gibi onların uygun gördüğü saatlerde kalkmak ve kahvaltı yapmak zorunda değilsiniz. Sınırlamalarınız ve zorunluluklarınız olmadan rahatça tatil yapabilmenizin en mantıklı seçeneğidir. Hepimiz biliriz ki o kahvaltılara ve akşam yemeklerine inmeden önce illa ki bir hazırlık yaparız. Oysa tatil evi kiralama ile lüks bir villa konforunda kendi ev halinizde olabilirsiniz. Ayrıca kiralama bedeli evlerin büyüklüğüne göre değişiyor olsa da kişi başı hesap yapılmamaktadır. Bu ne demek? Yani 6 kişinin konaklamasına uygun olan bir tatil evinde kişi başı ücretlendirme değil evin günlük bedeli üzerinden hesaplama yapılmaktadır. Bu konu aslında en cezbedici durum olmaktadır.
Sözün özü tatil evlerim ile tanışmadan Bodrum’a gelmeyin diyoruz.

0 yorum: