Bodrum Plajları

01:32 Tatil Evlerim 0 CommentsBodrum plajları hakkında biz size yer göstermeden önce mutlaka araştırma yapmışsınızdır. Bu yüzden 67 mavi bayraklı plajı olduğundan ve maalesef bu bayraklı plajları sezonunda yoğunluktan dolayı görememe ihtimalinizden olduğundan bahsetmiyoruz.
Yaz sezonunda 10 milyonu aşan bir nüfus ile bırakın plaj sefasını bulduğunuz maviye dalın diyebileceğimiz bir ortam söz konusu Bodrum’da. Bitez Plajı ile başlayalım. Sabah saatlerinde denize girmek isteyenler için akşam saatlerinde deniz kenarında yemek sefası yapmak isteyenler için en değerli seçim olacaktır. Taşsız kum, sakin deniz arayanlar için biçilmiş kaftandır. Temiz ve sığ bir deniz arayanların, uzun bir sahil şeridi hayal edenlerin azıcık zahmete girip biraz şehir dışına doğru yönelip Karaincir Plajına gitmesini şiddetle tavsiye ediyoruz. Hazır şehir dışına doğru yöneldiniz 10 dakika daha bir yola katlanıp Akyarlar Plajını görmeden geçmeyin diyoruz. Türk filmlerinin çoğunda gördüğünüz Bodrum sahnelerinin çekildiği sahilde ister bir kenarda kafa dinleyin isterseniz de tesislerde kendiniz kopartın. Burada her seçeneği bulabileceksiniz. Hem kalabalık olsun hem de geniş bir ortam olsun diyenler için mavi ve yeşilin aynı anda hayatınıza karışacağı Orta kent Yahşi Plajını görmezseniz inanın çok şey kaybedersiniz.

Televizyonlarda yazın duymaktan bıkmadığınız günümüzün incisi haline gelmiş Gümüşlük plajı da vazgeçilmez adaylarınızdan olacaktır eminiz. Deniz kenarındaki restoranları, ışıkları ile sizi davet eden sahili ile ölmeden görülmesi gereken yerler arasında hafızanıza kazınacaktır. Turgutreis plajının adı Cumartesileri açılan ünlü Turgutreis pazarının önüne geçmiş olsa da görülmesi gerekenler listesinden yerini almaktan kaçınamaz. Gelelim kulaklarımıza küpe olmuş Türkbükü Plajına. Aslında denizi ve sahili ile nam salması gerekirken 100 liralık lahmacunu ile hafızamıza kazınan bu plaj daha çok tesislerin bulunduğu ve girmenin cesaret istediği bir alan haline gelmiştir.
Tatil evlerim, her sezon ağırladığı misafirleri sayesinde bu ve bunun gibi nadide birçok tatil yerinde bulunmanız, konaklamanız, asla unutamayacağınız zamanlar geçirmeniz için sizlere tatil evleri kiralama hizmeti sunmaktadır. Biz anlattık siz yaşamak ve tadına doyamamak isterseniz bizimle iletişime geçmeden önce eviniz seçmeniz yeterli olacaktır.

0 yorum: