Bodrum Gece Hayatı

01:27 Tatil Evlerim 0 Comments

Bodrum gece hayatı diye bir yazı bizce çokta doğru değil aslında. Yani şimdi ben buraya tarzınız buysa bu şuysa şu diyerek sizi bilinçsiz yönlendirmek istemem. Bodrum geceleri sizi çağırır. O anki ruh halinize göre bir ses kulağınıza çok daha iyi gelir ve dalarsınız o mekana. Ondan sonra sabahlar olmasın.
Bodrum’da harika bir gün geçirdiniz. Sabah kalktınız o meşhur Bodrum kahvaltısını bir ağaç gölgesinde denize nazır yaptınız. Buradan çıktınız o gün belirlediğiniz mükemmel bir plaja kendinizi attınız. Kızgın kumlar, sahil, güneş, berrak deniz, yüzdünüz, güneşlendiniz. Yorgunluğunuzu attıktan sonra güneş batmaya başladı. Bodrum sahilinde size fısıldayan o restorana gittiniz. Aklınıza geleni değil burnunuza hoş geleni yediniz. Güneşi denizde batırdınız her şey harika. Bodrum gecelerine başlamanın zamanıdır artık. Akşam yemeği sonrası fasılların ve canlı müziklerin olduğunu bizim söylememize gerek yok diyorum ya ısrarla o sizi çağıracak. Mekanlar da sizi en çok cezbedecek şey çok büyük olmaması olacaktır. Bu nüfus buraya nasıl sığıyor demeyin. Alternatifleri o kadar çok ki herkes her yere sığıyor inanın. Ne isterseniz bulursunuz ve dışarda kalmazsınız emin olun. Fasıl mı çekti canınız, ya da çılgınlar gibi dans etmek mi isRock müzik eşliğinde kafanız kopana kadar çıldırmak mı geçti içinizden? Bodrum da yok yok. Sizi ruhunuzu tanıyan bir şehirden bahsediyorum. Canınızın ne istediğine siz karar vermeden sizi bulan tılsımlı bir yer burası.
tiyorsunuz? Deniz kenarında rakımı yudumlayayım o arada arkada hafif bir şeyler mi çalsın diyorsunuz?
Tüm bunları geçtim. Ben Bodrum havasını solumak ama aynı zamanda ev ortamında huzur içinde tatil yapmak istiyorum, bunlar olurken ruh halim beni bir yere çağırırsa oraya da hemen ulaşmak istiyorum diyorsanız TatilEvlerim ile tanışmanız gerekiyor. Bodrum da tatil eviniz olsun, hem huzuru hem Bodrum’u yaşayayım diyenlerdenseniz internet sitemize girip tatilinize uygun evi seçip rezervasyon yaptırıyorsunuz. Biz sizin için o evi kiralıyoruz ve size sadece Bodrum’u ve huzuru yaşamayı bırakıyoruz. Aklınızdan çıkmayacak tatilleri henüz yaşamadıysanız bizimle tanışmadınız demektir.

0 yorum: