Yazlık sahipleri için eşi bulunmaz bir fırsat: www.tatilevlerim.com ile yazlık evinizi kiralayın

04:08 Unknown 0 Comments


Aklınızda her yaz yazlık evinizde tatil yapma planları ile bir yatırım yaptınız ve Türkiye’nin en güzel tatil cennetlerinden birinde bir yazlık satın aldınız. Ancak işleriniz umduğunuz gibi gitmedi ve yazlık evinize umduğunuz gibi ziyaretler yapamıyorsunuz. Yazlıksahipleri için eşi bulunmaz bir fırsat: www.tatilevlerim.com ile yazlık evinizi kiralayın, bu durumda www.tatilevlerim.com yazlık evinizi bir gelire dönüştürsün. Sizin adınıza yazlık eviniz için kiracı bularak hem sizi kiracı bulma zahmetinden kurtarıyor hem de yazlık evinizi bir gelir kaynağına dönüştürüyor.

“Neden yazlık evimi www.tatilevlerim.com ile kiraya vermeliyim? Sonra ne yapacağım?” diyorsanız, makul cevapları burada bulabilirsiniz:

1.       Her sene aynı yazlığa gitmekten sıkıldıysanız siz tatilinizi yaparken, www.tatilevlerim.com sizin için evinizi kiralayarak tatil masraflarını ve hatta daha fazlasını kar olarak size sunar. Siz bavulunuzu alır ve gözünüz arkada kalmadan bütün sene hak ettiğiniz bir tatile çıkarsınız.
2.       www.tatilevlerim.com sizin için kiracı bulur, formaliteleri halleder ve siz sadece gelirinizi alırsınız. Normalde evinizi kiralamak isteseniz, bölgedeki emlakçılar ile görüşme yapmanız ve sizin için en uygun olanını bulmanız gerekecek, güveninizin sarsılıp sarsılmayacağını da bilemezsiniz.
3.       Yurtdışı tatili yapabilirsiniz. Dünya keşfedilmeyi bekliyor, isterseniz batıya isterseniz doğuya doğru bir yolculuk yapabilir eşsiz kültürleri ve farklı rotaları tatilinize katabilirsiniz. Hem kültür hem keyif katabileceğiniz yurtdışı gezileri özellikle macera sever tatilcilerin en sevdiğidir.

4.       Özellikle yazlık evlerinde tatil yapıp sıkıldıysanız, kendi taşıtlarınız ile kendinize bir rota belirleyip farklı duraklarda farklı tatil aktiviteleri yapabilirsiniz. İsterseniz arabanızla Ege’nin koylarını ve tatil bölgelerini gezebilir, isterseniz Karadeniz’in yaylarını gezebilirsiniz.
5.       Kendi taşıtınızla yola çıkma fikrini ilginç bulmuyorsanız, www.tatilevlerim.com sayesinde yazlık eviniz kiralanırken siz de farklı turizm turlarına katılabilirsiniz.  İster yurt içi ister yurt dışı turizm şirketleri ile anlaşıp, size uygun birçok turdan faydalanabilirsiniz.


6.       Bir karavan kiralayıp, gönlünüzce gezebilir ve benzersiz bir tecrübe yaşayabilirsiniz. Hayatınız boyunca unutmayacağınız bir karavan tatili planlarınızı yaparken, www.tatilevlerim.com adresinden iletişime geçebilir, aklınız yazlık evinizde kalmadan tatilinize çıkabilirsiniz.

0 yorum: