3 Farklı Şehirde 3 Farklı Tatil Yeri: Didim, Şile ve Fethiye

09:44 Unknown 0 Comments


Günlük hayatın dışında kimi zaman dinlenmek kimi zaman farklı bir hayat yaşamak için gidilen tatiller, pek çoğumuz için olmazsa olmazdır. 3 farklı şehirde 3 farklı tatil yeri Didim, Şile ve Fethiye
farklı tatilleri seven kişiler için birebir. Doğa sporları ve geniş kumsalları ile bol bol yüzme içeren hareketli bir tatil için Didim, İstanbul çevresinde olup işten bir türlü kopamayanlar için Şile ve doğal güzelliklerinin yanında antik kentleri ile zengin Fethiye arasında seçim yapabilir, size en uygun tatil yerlerini seçebilirsiniz.

1.       Aydın – Didim
Aydın’ın en turistik ilçelerinden biri olan Didim, yaklaşık 53 kilometre uzunluğundaki sahil şeridi üzerinde birbirinden güzel pek çok koya ve plaja sahiptir. Didim deyince akla eşsiz sahili kadar, dünyaca ünlü Apollo Tapınağı da gelir. Eğlence hayatını sevenlerin, tarih ve doğa hayranlarının çok seveceği Didim’de her bütçeye ve her zevke uygun konaklama yeri bulmak mümkün. Doğa sporlarının oldukça yaygın olduğu Didim’de tatilinize heyecan katabilir, merkezden uzak koyları ziyaret ederek doğa ile iç içe bir tatil de geçirebilirsiniz.

2.       İstanbul – Şile
Özellikle İstanbul ve çevresinde bulunup, şehir ve iş hayatından bulunanların kurtarıcısı olan Şile, İstanbul gibi dev bir metropolün içinde bulunan bir tatil cenneti. Tatil için uzak yerlere gidemeyenler, ama güzel bir tatil yerinde konaklamak isteyenler için bulunmaz bir fırsat olan Şile’de günlük kiralık daire harika bir hafta sonu kaçamağı, haftalık kiralık villa ise eşi benzeri bulunmaz bir tatil olabilir. İstanbul’da olup, İstanbul’un kalabalığı ve karmaşasından nasibini almayan Şile, bu yaz sizin için uygun tatil yeri olabilir.

3.       Muğla – Fethiye
Her zevke yönelik tatil imkânı sunan Fethiye, otel konforundan ödün vermeden haftalık kiralık villa ile konaklayabileceğiniz ve tatil süreniz boyunca dilerseniz sahilleri dilerseniz antik kentleri ziyaret edebileceğiniz bir yer. Uzunca bir süre tatil yapıp, Fethiye’deki gezilecek ünlü rotaları takip edebilirsiniz. Başlı başına bir zenginlik olan Fethiye’de eğlence hayatı da yüzünüzü güldürecek cinsten.


0 yorum: