Bodrum günleri fuarı

14:09 Tatil Evlerim 0 Comments

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un desteklediği Fuar kapsamında “Bodrum Günleri” de  düzenleniyor. 

Yazlık Ev ve Gayrimenkul sahibi olma hayallerini gerçekleştirmeyi düşünenlerin mutlaka ziyaret etmesi gereken “Yazlık Evler Fuarı”nda alıcılara çok özel fırsatlar sunuluyor. Konutlar, yazlık evler, devre mülkler, ofisler, akıllı binalar, villalar, plazalar, iş merkezleri gibi birçok gayrimenkul projesinde fuara özel, “indirim” ve “taksit” uygulandı, “kredi kartı” ile gayrimenkul satışı gerçekleştiriliyor.

Mülk Edinme Mevzuatının geliştirilmesinin Türkiye’deki gayrimenkul piyasalarına olumlu yansımasıyla, İstanbul’un dünya metropolleri arasında yıldızı en fazla parlayan şehirlerden olduğu bir dönemde kapılarını 7. kez açan Yazlık Evler Fuarı; JNR Fuarcılık tarafından düzenleniyor. 
Bazı firmaların özel indirimler ve taksitler sunacağı fuarda, New York ve Miami evlerinin sadece yüzde 20 sini ödeyerek sahip olma imkanının yanı sıra Amerika ile anında iletişim kurularak satışa sunulan konutlar alıcılar tarafından inceleniyor. 20 bin ziyaretçinin hedeflendiği fuarda ücretsiz konserler, müze girişleri, doğa kolejli çocuk bakım servisi gibi hizmetler de sunuluyor.

Fuar’da yer alan projeler: Mm proje-Bodrum Ada bükü Projeler-Ay ışığı gayrimenkul-Seng Yapı-Karaincir Taş Evler-Yarbasan Taş Evler, Palm Investments-Villa Pasha-Villa Sky- Villa Jasmıne-Golden Estate-Luxury Poperty, M2 Gayrimenkul-Seba Solemar-Blue Bosphorus Villas-Kaledos Evleri-Amphora Evleri, Remax Artemis -Folkart Yapı-Folkart Towers-Folkart Narlıder-Kumtaş İnşaat-Tatil Evlerim, My Blue Residence-Mks İnşaat-Safir Gayrimenkul-Göcek Gayrimenkul Projeler-Gesaj Emlak, İzdoğ Turizm-Konsept Projeler-Exclusive Homes-İnşaat Dünyası Bodrum Günleri’nde tanıtım ve satış yaptı.

0 yorum: