3-07 Nisan 2013 tarihlerinde Ankarada 41. Uluslararası Mobilya ve Dekorasyon Fuarı

02:17 Tatil Evlerim 0 Comments


10.000 Profesyonel Ziyaretçi / 80.000 Nihai Tüketici / 15 Ziyaretçi Ülke
ANKARA YENİ KONUT PROJELERİ İLE ÇAĞ ATLIYOR ÜRÜNLERİNİZİ PAZARLAMAKTA GEÇ KALMAYIN
Değerli sektör temsilcisi,
03-07 Nisan 2013 tarihleri arasında Ankara ATO Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan 41. Uluslararası Mobilya ve Dekorasyon Fuarımız hakkında sizleri kısaca bilgilendirmek isteriz. Fuarımız geçen sene 75.000 m2 ‘lik bir alanda 180’den fazla katılımcı ve yerli-yabancı 95.000 profesyonel ziyaretçi ve nihai tüketici tarafından ziyaret edilmiştir. 2013 hedeflerimiz ise, 200’den fazla katılımcı firma, 78.000 m2 sergi alanı ve 100.000’den fazla Profesyonelinfuarımıza iştirakleridir.

NEDEN ANKARA ve NEDEN MODEV’E KATILMALISINIZ?
Ankara çağ atladı İstanbul’a rakip oldu Başkent’te son yıllarda büyük bir değişim ve gelişim içine giren Eskişehir ve Konya yolları üzerindeki yapılaşma, kente yeni bir kimlik kazandırdı. Özellikle kamu binalarının da içinde bulunduğu gökdelenlerin yükselmeye başladığı bölge, Ankara’nın yeni merkezi olmaya da aday oldu. Özellikle 2012-2015 dönemi arasında ANKARA ; İnşaat ve Dekorasyon Sektörünün üssü haline gelecektir. Bu süreçte ciddi bir yapılanma ve yenilenme süreci yaşayan Ankara gerek Konut Projeleri gerekse de Sanayi Yatırımları ile Türkiye’nin İstanbul’dan sonra en önemli Mobilya tüketilen merkezlerinden birisi olacaktır. Bu çerçevede aşağıdaki sponsorluk ve veya reklam çalışmalarının sizlere artı değerler kazandıracağına inanmaktayım.
Ankara’ya İstanbul’un Dev İnşaat Firmaları Talip ! Özellikle son 4 senedir büyük inşaat ve konut projeleri ile gelişen Ankaraa; İstanbul’un ve yabancı konsorsiyumlu yabancı sermayeli inşaat şirketlerinin göz bebeği konumundadır. Bu gelişimle birlikte MODEV FUAR Katılımcı Portföyündeki tüm ürünlere ( Ek dosyada Ürün Profilini bulabilirsiniz ) ihtiyaç duyulmaktadır. Örneğin 2013’ün sonuna kadar 500.000’den fazla Çelik Kapı ihtiyacı, 1.000.000’dan fazla İç Kapı ihtiyacı 2012 sene ortasındaki raporlamalarda kayıt altına alınmıştır. Mobilya İhtiyaçlarından Dekorasyona, Mutfak ve Banyo donanımlarından, Zemin Kaplamalarına, Duvar Kağıtlarından Boya Çeşitlerine, Elektrik Hizmetlerinden Aydınlatma Seçeneklerine, Bahçe Ekipmanlarından Sauna Hamam Donanımlarına, İç Dekorasyon Ünitelerinden TV-Plazma Ünitelerine gibi birçok konuda ciddi ürün taleplerine ihtiyaç duyulmaktadır.
-          2012 Fuarı’na Sektörün Lider Firmalarından 195 firma katılmış olup, fuarın 95.000’ün üzerinde profesyonel ziyaretçisi bulunmaktadır
-          2012 Fuarı’na Katılan Firmaların % 83 ‘ü, 2013’te m2 ‘lerini büyülterek fuara iştirak etmektedirler
-          2012 Fuarı’na tüm ağırlıkla Ankara ve komşu illerden gelen ziyaretçiler ve İnşaat Firması Satın Almacıları damgasını vurmuştur
-          4 gün boyunca 95.000 üzerinde ziyaretçiye Odaklanabileceğiniz daha uygun bütçeli bir Pazarlama İmkanı zordur
-          ATO Congresium Türkiye’nin En Modern ve En Donanımlı Fuar Alanlarından bir tanesidir
-          41. Fuarımızda, Yurtdışından Gelecek Olan Profesyonel Alım Heyetleri ile İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİNE katılabilirsiniz ( Kayıtlar için lütfen acele ediniz, kayıt sıralaması müracaat tarihleri esas alınarak yapılacaktır ) Hedef ülkelerimiz arasında son 10 yıldır Türkiye’den Mobilya ve Dekorasyon Ürünleri ithalatında öne çıkan ülkeler yer almaktadır. Hedef ülkelerimiz arasında İRAN-B.A.E.-SUUDİ ARABİSTAN-ÜRDÜN-LÜBNAN-KUVEYT-MISIR-IRAK-AZERBAYCAN-YUNANİSTAN-ROMANYA-RUSYA-ALMANYA-HOLLANDA-FRANSA-GÜRCİSTAN gibi ülkeler yer almaktadır..


Kalacak yeriniz yokmu? Evinizi buradan kiralayabilirsinizwww.tatilevlerim.com

0 yorum: