ZEYTİNBURNUNDA MERKEZİ KONUMDA LÜKS EŞYALI GÜNLÜK HAFTALIK AYLIK KİRALIK DAİRE 2+1 D:3

05:18 Tatil Evlerim 0 Comments

NOT: Kurallarımız Minimum Konaklama süresi 3 Gün.
Bekar Çiftlere kesinlikle vermiyoruz. 


Günlük Kiralık Eşyalı Hijyenik Profesyonel Hizmetle Daire Kiralık daireler ile misafirlerimize ev konforunu sunup, kendi evlerini aratmayacak şekilde (beyaz eşyalar ve diğer gerekli tüm standart ihtiyaçlar ile) donatıldı.

1-24 saat Sıcak Su ve Yeni Havlular
2-Yeni Yatak Çarşafları ve Yastık Kılıfları
3-Çay, Şeker
4-Gerekli tüm mutfak malzemeleri
5-82 ekran LCD TV
6-Çift çanak uydu
7-Ütü ve Ütü masası
8-Çamaşır Makinası
9-Saç kurutma makinası
10-Elektrikli Süpürge
11-Mikro dalga fırın
12-Tam Donanımlı Mutfak

İstanbul Evlerimizde kullanacağınız Elektrik, Su ve Doğalgaz (Kışın Doğalgazın 120 TL. si Firmamız karşılanır Fazlası misafirimizden alınır) için ekstra ücret talep edilmez.
NOT: BÜTÜN EŞYALARIMIZ YENİ ALIMIŞTIR.TEMİZLİK ve HİJYENE KARŞI BÜTÜN HAVLU, PİKE ve NEVRESİMLERİ ÖZELLİKLE BEYAZ KULANDIK. Konaklama ihtiyacı olduğunda ilk akla gelen OTEL seçeneği gelir. Neden otele gitmek yerine GÜNLÜK EV kiralayayım diyorsanız?

GÜNLÜK KİRALIK EV in AVANTAJLARI: 

1) Otele gittiğiniz zaman kişi başına günlük ücret ödersiniz. Evde ise ödediğiniz ücret kiraladığınız evin tamamı içindir, kaç kişinin konaklayacağı kiraladığınız evin kapasitesine bağlıdır. Ödediğiniz ücret otelde sadece oda içindir.

2) Otelde bir bardak su için bile ekstra ücret ödemeniz gerekir. Günlük ev kiralama sisteminde “ekstra” kavramı yoktur. Hatta aşağıda sayılanlar ücretsiz olarak sunulmaktadır. Çay / Kesme şeker / Hazır çorba / Makarna / Ayçiçeği yağı /Salça / Ketçap / Mayonez / Tuz / Şampuan / Duş Jeli/ Sıvı Sabun /Bulaşık deterjanı.

 3) Dışarıdan getireceğiniz en küçük gıda maddesini bile otel odasına sokmanız yasak olmasına karşın, Günlük Kiralık Ev sisteminde mükemmel bir ziyafet sofrası bile hazırlayabileceğiniz donanıma sahip mutfağınız vardır.
4) Otelde ihtiyaç duymanız halinde çorabınızı bile yıkayamazsınız, Küçük el sabunu ile yıkamaya ve sandalye arkasında veya kalorifer üstünde kurutmaya razı olmak zorundasınızdır. Günlük Kiralık Ev sisteminde ise her türlü çamaşırınızı yıkayabileceğiniz tam otomatik çamaşır makinesi, kurutma askısı, ütü ve ütü masası size ücretsiz sunulmaktadır.
5) Bir yakınınız yada arkadaşınız sizi ziyarete gelirse oteldeki odanızda ağırlamanız yasaktır, bu ancak lobide mümkündür. Günlük Kiralık Ev sisteminde böyle bir sıkıntınız olmayacaktır, misafirlerinizi aynen evinizde olduğu gibi ağırlayabilirsiniz.

KİMLER FAYDALANABİLİR? ARTIK İSTANBUL DA BİR EVİNİZ VAR

İstanbul dışında ikamet edip iş ya da başka bir sebeple, kısa süre için İstanbul’a seyahat eden kişilere (Yerli ve yabancı; Yöneticilere, İş adamlarına, Fuar katılımcılarına, Fuar ziyaretçilerine, Satın alma görevlilerine, Bayilere, Kongre katılımcılarına, Stajyerlere ve tedavi amacıyla seyahat edenlere Düğün, nişan ve özel günlerde davet edilen misafirinizin konaklama ihtiyacını karşılamada ) evlerindeki rahatlığı temin etmek için hizmetinizdeyiz. Ailenizle birlikte birkaç günlüğüne İstanbul’a gelmeyi’ mi arzu ediyorsunuz, ya da uzun zamandır ertelediğiniz yakınlarınıza ziyareti artık gerçekleştirmek zorundasınız, ancak otellerin konaklama fiyatları sizi korkutmasın biz yanınızdayız. Vasat bir otel odası için ödeyeceğiniz miktar ile aynı fiyata tüm ailenizin kalabileceği bir eviniz olsa üstelik konaklama fiyatının dışında ekstra olarak ödemeniz gereken su, çay, çorbadan tutunda çamaşırlarınızı yıkayabilme, ütüleyebilme imkânına kadar her şey bu fiyata dâhil olsa fikriniz değişmez miydi? Ekonomik ve çok uygun fiyatları duyunca İstanbul’da kendi evinde yaşayanların bile fikri değişiyor ve ellerine geçen küçük tatil fırsatlarını değerlendiriyor. Kiralık daireler ile misafirlerimize ev konforunu sunup, kendi evlerini aratmayacak şekilde (beyaz eşyalar ve diğer gerekli tüm standart ihtiyaçlar ile) düzenlenmiş

İstanbul kiralık dairelerimizi görmek için tıklayınız

0 yorum: