İSTANBUL,BEYLİKDÜZÜ,GÜNLÜK,HAFTALIK,AYLIK,KİRALIK,RESİDENCE,DAİRE

05:23 Tatil Evlerim 0 Comments-----------------------------------RESİMLERİMİZ %100 ORJINALDİR.----------------------------------------------------- Sayın Müşterilerimiz Dairelerimizin Tasarımını ve Resimlerle Birebir Aynı Olup Olmadığını İnceleyebilir ve Buna Göre Karar Verebilirsiniz.Residence Dairelerimizin Hepsi E5'e 1 Dakika.

Siz Sayın Müşterilerimize Sunulan Ürünlerimiz Kesinlikle  Çok Temiz Olup Her Daire Kullanımından Sonra Banyolarımız, Yatak Odalarımız, Salonlarımız, Klozet, Lavabo, Küvet, Koltuk ve Altları, Yatak ve Yatak Başı, Mutfak ve Dolaplar Hijyen Malzemeleriyle Temizlenmektedir. Kontrol Amaçlı Dairemiz Gezebilirsiniz ve Buna Göre Karar Verebilirsiniz.

Residence özellikleri:Digi Türk, DVD Player, Wifi, Plazma TV, Çamaşır Makinesi, Ocak, Fırın, Buzdolabı, Su Isıtıcı(kettle), Fön Makinası. Yemek Hazırlamanız ve Tüketmeniz İçin Gereken Her Hürlü Mutfak Eşyası. Havlu, Nevresim, Extra Battaniye, Her Türlü Temizlik Malzemeleri. Asansör, Yangın Merdiveni, Çelik Kapı, Merkezi Güvenlik.. Residencemızda" Kuaför, Tekel bayii, Lokanta, Eczane ve Süper Market Bulunmaktadır


İstanbul Günlük Kiralık Daireler ve bu dairenin ayrıntıları için tıklayınız

0 yorum: